پاورپوینت استانداردهای ترمینال | accessing | 2969

دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. دانشجوی فرهیخته برای کسب اطلاعات بیشتر از محتویات فایل دانلودی پاورپوینت استانداردهای ترمینال بر روی دکمه دانلود کلیک کنید. توضیحات کامل مفصل فایل دراین صفحه برای شما عزیزان نوشته شده است که میتوانید قبل از خرید مطالعه بفرمایید. توجه: برخی از کاربران نمی دانند رمز دوم در پرداخت اینترنتی چیست و چگونه تهیه می شود. اگر شما هم می خواهید فایل پاورپوینت استانداردهای ترمینال را تهیه کنید ولی رمز اینترنتی ندارید، برای دریافت آن به عابر بانک مراجعه کنید.

زﯾﺮا ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺑﺮاي ﺗﺰﯾﯿﻦ ﻋﻤﺎرات و پاورپوینت استانداردهای ترمینال ﻣﻌﺎﺑﺪ ﮐﺎر ﻣﯽ ، وﻟﯽ ﺷﺒﯿﻪ پاورپوینت استانداردهای ترمینال ﺳﺎزان ﺧﻮب ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ ﺳ اﻣﺎ پاورپوینت استانداردهای ترمینال در ،ﺪ ﮐﻨﻨ ﻮر ﯾﻪ ﮐﻪ پاورپوینت استانداردهای ترمینال ﺧﻮد ﻣﻦ در آﻧﺠﺎ ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪه پاورپوینت استانداردهای ترمینال پاورپوینت استانداردهای ترمینال ﭼﻨﺪ ﻧﻘﺎش

پاورپوینت استانداردهای ترمینال

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت استانداردهای ترمینال

پاورپوینت استانداردهای ترمینال

پاورپوینت استانداردهای ترمینال دارای 75 اسلاید با فرمت پاورپوینت و قابل ویرایش

تاریخچه پایانه در ایران

قبل از فرا رسیدن عصر جدید و رونق شبکه راهها و حمل و نقل به کمک فناوری های نو در طول تاریخ، عمده ترین نوع سفرها را سفرهای جاده ای تشکیل میدادند.در این سفر ها برخی مسافران با پای پیاده و برخی دیگر که توان مالی داشتند سواربرچهار پایان،طی طریق می کردند. براساس شواهد مبنی بر اسناد تاریخی،ایران دراحداث جاده کاروانسرا و ایجاد سیستم ارتباطات پیش قدم بوده است به عقیده محققین،ایجاد و توسعه ساخت و ساز کارونسرا در ایران از مهمترین دستا وردهای معماری ایرانی به خصوص در دوره های اسلامی است. این الگوی سفر و جابه جایی مسافر و کالا تا قرن های متمادی ادامه داشت. با ورود اتومبیل به ایران در اواخر دوره قاجاریه و به دنبال گسترش روز افزون تعداد خودروها در دهه های بعد شهرسازی،حمل ونقل بین شهری در دوره پهلوی اول،گاراژها پذیرای مراجعین بیشتری شدند و حمل و نقل بین شهری به تدریج به صورت یک معضل شهری، به ویژه برای شهر های بزرگ درآمد.

ازاین رو ایران به سبک ترمینال های ازوپاف اول در سال 1328 مطرح گشت،ولی تا زمان اجرای اولین طرح پایانه ها در کشور،سالها طول کشید. در سال 1353 شهر داری تهران طرح ساختمان ایستگاه بزرگ اتوبوس رانی را در حوالی میدان توپخانه مطرح کرد.در این دوره نبود هیچ مرجع قانونی برای سرپرستی و ساماندهی خدمت این حوزه،سبب بروز برخی معضلات شده بود سرانجام احداث اولین پایانه مسافری در سال 54در اراضی خزانه آغاز و در سال 58 تکمیل گردید.

با پیروزی انقلاب اسلامی(( لایحه قانونی احداث ترمینال های مسافر بری و ممنوعیت تردد و اتومبیل های مسافری بین شهری در داخل شهر تهران )) در اردیبهشت ماه سال 1359 به تصویب شورای انقلاب رسید. این لایحه شهرداری تهران را موظف می ساخت تا علاوه بر بهره برداری از پایانه موجود(پایانه جنوب)به تدریج نسبت به احداث پایانه های جدید و متناسب با نیازهای شهردر نقاط مختلف تهران و با استفاده از اعتباری که سازمان برنامه و بوجود تاُمین می کرد،اقدام کند.

در تیر ماه سال 1359 اولیه پایانه مسافربری در تهران،با عنوان ترمینال خزانه (جنوب) به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده و به تدریج در سالهای بعد از آن، پایانه غرب (به طور موقت) و پس از آن پایانه های شرق و بیهقی در تهران تأسیس شده و هم زمان در دیگر شهرهای بزرگ کشور نیز احداث پایانه های بین شهری مورد توجه واقع گشت. به این ترتیب پایانه ها به عنوان بخشی جدا ناپذیراز ناوگان حمل و نقل برون شهری، مطرح شدند.

تعریف پایانه:نوعی تسهیلات حمل ونقل در ابتدا یا انتهای خدمات حمل و نقل عمومی مسافر و یا بار است که به منظور توقف وسایل حمل و نقل عمومی مسافر و یا پیاده و سوار کردن مسافرین یا تخلیه و بار گیری کالا به کار می رود.

👇محصولات مشابه با پاورپوینت استانداردهای ترمینال👇

رساله ترمینال مسافربری رساله معماری ترمینال مسافربری شهر اهر دانلود پلان اتوکد ترمینال پاورپوینت برنامه فیزیکی ترمینال مسافربری دانلود پاورپوینت تجزیه تحلیل ترمینال نیویورک دانلود پلان اتوکد ترمینال مسافربری همراه با مقطع پاورپوینت استانداردهای خدمات پس از فروش پاورپوینت استانداردهای آمفی تئاتر پاورپوینت استانداردهای خدمات پس از فروش

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت ماکارونی دانلود پاورپوینت مديريت مشارکتی دانلود پاورپوینت آب انبار رساله طراحی استخر پاورپوینت استاتیک پاورپوینت در مورد ساختمان كربوهيدرات ها پاورپوینت در مورد بندورا درباره یادگیری چه می گوید؟ طرح توجيه و کارآفرینی توليـد تافي و شكـلات نمونه پروپوزال رشته عمران سازه نمونه پروپوزال رشته مهندسي صنايع گرايش مديريت سيستم و بهره وري دانلود رایگان کتاب درخت زیبای من با فرمت pdf پاورپوینت در مورد پژوهش و توسعه پاورپوینت در مورد نرم افزار Front page پاورپوینت مروري بر مدلهاي کنترل دسترسي شبکه مبنا پاورپوینت حسابداری شرکت ها

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینت استانداردهای ترمینال پاورپوینت استانداردهای ترمینال